سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دبستان ابوذرغفاری
از امام رضا علیه السلام پرسیده شد : آیا مردم می توانند پرسیدن از چیزی را که بدان نیاز دارند واگذارند؟ فرمود : نه . [یونس بن عبد الرحمان از برخی یارانش]

نوشته شده توسط:   محمد ضخیمی  

دوشنبه 87 خرداد 27  9:37 عصر
 

سلام روح الله

سلام بر آن دل آرام و قلب مطمئن و سلام بر آن ضمیر امیدوار ...

یا ایتها النفس المطمئنه ، سلام بر تو ای امام امت و سلام بر دلهای سرشار از عشق به تو ، سلام بر شهیدان راهت که لاله های باغ تو بودند.

ای کوه استوار که باد ها تو را نلرزاند، ای پیشوای میلیون ها خواستار برپایی جمهوری اسلامی ، به یاد تو و از غم تو در سینه ام غمی بزرگ پنهان کرده ام .

آخر ، من هم دوست داشتم دیدارت را وقتی روی ایوان جماران می آمدی ، و دستهای مشتاق گره می خورد و نغمه سر می داد :«روح منی خمینی... بت شکنی خمینی...» آن حسینیه ساده را دیده ام و جای خالی تو را هم . دست تو مانند دست پدری ، از دور ، همه را نوازش می کرد. در سینه چه داشتی ؟ قلبت از چه جنسی بود که از پای در نمی آمدی و ترس را نمی شناختی؟ قلبت از چه جنسی بود که در مقابل دشمن چنان استوار و راسخ بودی ولی کودکان یتیم دلت را می لرزاندند و تعداد غنچه های باغت را می دانستی ؟

ما فرزندان توییم ، فرزندان انقلاب تو قسم به عشقی که در سینه به تو و جانشین تو حضرت آیت الله خامنه ای داریم . نخواهیم گذاشت انقلاب تو ، انقلاب ما به دست نا اهلان و نامحرمان بیفتد


 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
یکشنبه 100 اردیبهشت 26
امروز:   8 بازدید
دیروز:   5  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
دبستان ابوذرغفاری
محمد ضخیمی
بهترین دبستان در شرق تهران
لوگوی خودم
دبستان ابوذرغفاری
اوقات شرعی
حضور و غیاب
آوای آشنا
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com